Milujeme filmy

Milujeme filmy

Ten film, který vás vtáhne do děje!

Patříte mezi obdivovatele příběhů, které mají kořeny v minulosti, ale nabízejí nový a neotřelý pohled na alternativní průběh historických událostí? V tom případě si pusťte film, který vás téměř nenechá dýchat, a který nabízí alternativu ke známému konci druhé světové války. Kdo vám jej naservíruje? Nikdo jiný než mistr mistrů – Quentin Tarantino!

Hanebný pancharti

Ano, přesně tato slovní hříčka je názvem skvělého filmu z roku 2009, při jehož sledování se obklopte dostatkem dobrého jídla a pití – během filmu se z pohovky rozhodně nepohnete! Čeká vás bláznivá podívaná plná dokonale psychologicky propracovaných postav, se kterými budete dýchat společný vzduch. Budete se s nimi bát o holý život. A budete procházet jejich bizarními životními příběhy.


Hvězdný herecký výkon

Druhá světová válka kdesi uprostřed Francie. Koho obsadit do hlavní role, aby do kina přišly i divačky? Pokud byste zvolili jméno Brad Pitt, udělali byste dobře. Ovšem není to žádná role přeslazeného hezouna. Uvidíte dost krve, taky se budete bát, a do toho budete doufat v dobrý konec filmu. Myslíte si, že přijde? Jak známe Tarantina, máte se na co těšit!

Ten odporný esesák

Jedno vám ještě musíme prozradit – všímejte si, jak je tvořena a mistrně zahrána osoba colonela Hanse Landy, za jehož ztvárnění dostal jeho představitel Christoph Waltz nejen ocenění na filmovém festivalu v Cannes, ale také prestižního Oscara.

Hanebný pancharti:

  • dobrodružné válečné drama
  • natočeno v koprodukci USA a Německa
  • režie - Tarantino
  • natočeno roku 2009

Chytněte sáček popcornu a pojďte směle do toho! Věřte, že tento film vás svým dějem a zvratovými liniemi naprosto pohltí a ještě dlouho po skončení na něj budete myslet.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek