Milujeme filmy

Milujeme filmy

Už jste byli v kině na Ženy v běhu?

Pokud hledáte pohodovou komedii, u které si odpočinete od každodenních starostí, vyrazte na Ženy v běhu. Film Martina Horského je možné stále vidět v mnoha našich kinech.

Nosný příběh

Od komedie rozhodně nečekejte hluboké životní myšlenky. Zato se příjemně pobavíte u gagů, které zřejmě brzy zlidoví. Celý příběh se točí okolo babičky, která chce splnit manželovo poslední přání – zaběhnout maratón. Povolá své tři dcery, aby běžely štafetu, a příběh je na světě. Jak to nakonec dopadne? Myslíte si, že jedna z dcer, která se ihned při prvním tréninku rozhodne, že pro ni není sport vhodnou aktivitou, se nakonec zapojí a pomůže mamince splnit otcovo přání?

Hlavní postavy

Životní peripetie, hlášky z každodenního života – to baví každého diváka. Jedna z dcer žije ve společné domácnosti s mužem, který si ji ani poté, co spolu mají syny, nevzal. Partner, kterého mistrně hraje Jiří Vetchý, je typický chlap – doma s ničím nepomůže, syny podporuje v lumpárnách. Druhá z dcer má poměr se šéfem, který ji přestříkává manželčiným parfémem. A ta třetí? Místo miminka se dočkala nepříjemného zjištění o svém partneru – malíři. Jak se bude příběh vyvíjet dál? Vydejte se do kina!


Gagy

Odrůstající děti, které spolu s tatínkem hledají slovo „hovno“ v písmenkové polévce. Mnoho dalších hlášek, které můžete zažít i vy, vás provede celým filmem.

Hrají:

  • Zlata Adamovská
  • Tereza Kostková
  • Ondřej Vetchý
  • Veronika Kubařová
  • Jenovéfa Boková
  • Bolek Polívka

Užijte si příjemný film – ať již v kině, nebo později v pohodlí vašeho domova.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek