Milujeme filmy

Milujeme filmy

Na filmy jen do kina? Omyl! Jde to i levněji

Filmy jsou oblíbenou zábavou všech dětí, teenagerů i dospělých. Patří k hezkým večerům s partnerem či partnerkou, k poklidným nedělním siestám s rodinou nebo k filmovému dni s partou přátel. Kina se stále modernizují a výlety do nich se tak stávají finančně náročnou záležitostí. Jak vyřešit tenhle problém?

Návštěva kina není levnou záležitostí

Lístek stojí zpravidla kolem dvou set korun. Pokud chce na film vyrazit celá čtyřčlenná rodina, vstupné je vyjdou zhruba na 700 Kč, a to počítáme s levnějšími vstupenkami pro děti. Americká tradice nás naučila, že ke každému kinu patří kýbl plný popcornu a půl litr sladké Coca-Coly, což taky není zadarmo. Kolikrát za měsíc si tak může průměrná rodina dovolit udělat podobný výlet a užít si tak atmosféru filmu se vším všudy? Mnohokrát určitě ne.

Máme řešení!

Jsou i jiné možnosti, jak si užít příjemný čas u kvalitních snímků. Existuje mnoho pořadů, které jsou na internetu ke shlédnutí online. Můžete si také zakoupit filmy nahrané na DVD a za pár korun se na ně dívat ze sedačky. Popcorn a dobré pití také není žádný problém koupit domů, navíc budete mít v obchodě mnohem větší výběr z dobrot, které si k příjemnému večeru pořídíte. A jako bonus – soukromí a pohodlí domova v teple s příjemnou rodinou atmosférou.


Příjemný večer s přáteli

Že si takový večer nemůžete užít s přáteli? I to je hloupost. Pozvěte je domů, vzkažte jim, ať každý přinese něco dobrého na zub a vašim úkolem bude sehnat jen dobrý film. Filmový večer vás najednou vyjde na pár korun a užijete si ho stejně, ne-li víc. Co je k takovému večeru potřeba?
  • Dobroty – jednohubky, brambůrky, cokoliv dle vašich preferencí
  • Víno, pivo, či další vaše oblíbené pití
  • Dobrou partu přátel
  • Dobrou náladu
  • Film, seriál, oblíbený pořad
Snímek můžete vybrat z mnoha žánrů, které jsou v kinematografickém světě k dostání. Stačí se domluvit, čemu dáte s přáteli přednost a hezký večer je zaručen.
Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Další článek